50 درصد هزینه پروژه‌‌های محرومیت‌زدایی استان خراسان جنوبی توسط خیران تأمین شده است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، مهدی هنری صبح امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی اظهار داشت: همزمان با هفته دفاع مقدس 65 پروژه محرومیت‌زدایی در سطح خراسان جنوبی افتتاح می‌شود.

وی با بیان اینکه افتتاح این پروژه در 6 دهستان استان انجام می‌شود افزود: تعدادی از این پروژه‌ها نیز در حاشیه شهر و در مناطقی که آسیب‌های اجتماعی زیادی وجود دارد در قالب طرح کرامت اجرا می‌شود.

رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی به اعتبار هزینه شده برای انجام این 65 پروژه اشاره و بیان کرد: در مجموع اعتبار هزینه شده برای پروژه‌ها 3 میلیارد و 800 میلیون تومان است.

هنری تصریح کرد: از این میزان اعتبار 50 درصد معادل یک میلیارد و 500 میلیون تومان از طریق قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه تأمین شده و 50 درصد دیگر توسط خیران و مردم بوده است.

مسئول دفتر نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی نیز در این جلسه خاطرنشان کرد: مسائلی اقتصادی مسائلی است که ممکن است همه چیز را تحت الشعاع قرار دهد.

حجت‌الاسلام والمسلمین عارفی یادآور شد: خوشبختانه همت و عزم سپاه باعث می‌شود که این مسائل نتواند همه چیز را تحت الشعاع قرار دهد.

وی با بیان اینکه تنگناهای اقتصادی همت و تلاش سپاه را بیش‌تر می‌کند اظهار داشت: تاکنون در سخت‌ترین شرایط نیز بیشترین خدمات را از سپاه مشاهده کرده‌ایم.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در حوادث غرب کشور نیز هر کجا سپاه ورود پیدا کرد مردم نیز در کنار سپاه بودند و همان جا کمک کردند.

انتهای پیام/ح