طیبی: امتیاز گرفتن مهمتر از گل زدن من بود/ خوشحالم که شرمنده هواداران نشدیم

محمد طیبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به دیدار تیمش برابر صنعت نفت گفت: بازی سختی داشتیم، آنها بعد از پیروزی برابر فولاد در هفته اول، این بار در خانه دنبال دومین برد پیاپی بودند تا موقعیت‌شان را در جدول بهتر کنند. ما در دقایق ابتدایی گل خوردیم که این کارمان را سخت‌تر کرد، ولی خوشحالم که در نهایت در دقیقه 85 بازی را به تساوی کشاندیم. در طول بازی خیلی تلاش کردیم و جنگیدیم تا گل مساوی را بزنیم و سرانجام به هدف‌مان رسیدیم.

وی که گل تساوی تیمش را در این بازی به ثمر رساند، تأکید کرد: خوشحالم که گل زدم تا شرمنده هواداران نشویم، ولی این گل نتیجه زحمات تمام بازیکنان بود. امتیاز گرفتن مهمتر از گل زدن است و اعتقاد من این است که حتی می‌توانستیم برنده از زمین بیرون بیاییم. ما در خارج از خانه بازی می‌کردیم و طبیعتا گرفتن یک امتیاز نمی‌تواند نتیجه بدی باشد.

 مدافع تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در مورد آینده تیمش تصریح کرد: ما تیم خوبی داریم. در بازی اول برابر تیم پرمهره تراکتور مساوی کردیم و نتیجه بازی‌مان با صنعت نفت هم بد نبود. مطمئناً در ادامه بازی‌ها شرایط تیم ما بهتر خواهد شد و تلاش مان این است که نتایج خوبی بگیریم تا هواداران را خوشحال کنیم.

 

انتهای پیام/