جامپائولو: پیونتک در طول هفته ضعیف بود/ شاید پاکتا باید کمتر برزیلی باشد!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مارکو جامپائولو از برتری یک بر صفر میلان در زمین خودش مقابل برشا در چارچوب هفته دوم رقابت‌های سری A ابراز رضایت کرد.

سرمربی تیم فوتبال میلان در این باره گفت: در این بازی بن‌ناصر و آندره سیلوا را انتخاب کردم. ترکیب تیم قوی است و به من حق انتخاب می‌دهد. نمی‌دانم آیا سیلوا می‌رود یا نه، اما او به قدری حرفه‌ای است که همیشه آماده بازی کردن نشان می‌دهد. پیونتک واقعاً بازیکن قدرتمندی به نظر می‌رسد و اگر بازی نکند، قرار نیست دنیا به پایان برسد. بازیکنان همیشه باید به این فکر کنند که همه چیز باید به صلاح میلان باشد. شاید در طول هفته او را ضعیف ارزیابی کردم و می‌خواهم در وضعیت بهتری قرار داشته باشد.

وی در ادامه افزود: ویژگی‌های سیلوا برای این بازی مناسب‌تر بود. پیونتک و سیلوا شاید حتی بتوانند کنار هم بازی کنند. هنوز جای زیادی برای پیشرفت داریم. پاکتا یک بازیکن  عالی است، اما شاید بهتر باشد کمتر «برزیلی» باشد. او تکنیک و مهارت کافی برای درخشش را دارد. پاکتا  همچنین می‌تواند هافبک تهاجمی باشد. با این حال ترجیح می‌دهم در نوک خط حمله بازیکنانی باشند که عرض بیشتری به بازی دهند. 

جامپائولو در پایان تصریح کرد: بازیکنان می‌خواهند پیشرفت کنند و این به نظر من مهمترین چیز است. به زمان نیاز داریم و تیم در حال تلاش است تا بهتر شود. بازیکنانم به تمرینات و سختکوشی زیاد روی آورده‌اند و مطمئنم پیشرفت خواهیم کرد. چالهان‌اوغلو به عنوان بازیساز بهتر بازی می‌کند. سوسو به عنوان مهاجم بازی کرد و سپس توانست پست دلخواهش را پیدا کند. در مورد کوریا و علت دعوت نشدنش به ترکیب اتلتیکو چیزی نمی‌دانم. در مورد نقل و انتقالات با باشگاه صحبت کنید. من فقط بازیکنانی را تمرین می‌دهم که در اختیارم قرار دارند.  

 

انتهای پیام/

چه مدت زمان خواهد برد تا سبک مخصوص جامپائولو را در تیم ببینیم؟

 

زمان خواهد برد. هفته آینده اکثر بازیکنان را در اختیار ندارم زیرا به تیم ملی دعوت شده اند. امروز سن سیرو بی نظیر بود. رویایم این است همیشه تیمم به زیباترین سبک بازی کند تا هواداران بتوانند لذت ببرند. از هواداران می خواهم کمی زمان دهند تا به این شرایط برسیم.