طرح ارتقای ایمنی محورهای مواصلاتی در اردبیل اجرا می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، علی صبحی بعد از ظهر امروز در بازدید از محورهای مواصلاتی اردبیل اظهار داشت: یکی از اولویت‌های راهداری استان کاهش تلفات جاده‌ای استان با اهمیت به ایمن‌سازی جاده‌ها و موارد مربوط به این موضوع است که درصدد هستیم در راستای تحقق اهداف مورد نظر برنامه‌های مناسبی داشته باشیم.

وی با اشاره به این که جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز حریم راه در استان اردبیل اولویت اساسی است بیان کرد: در این زمینه از 396 مورد ساخت و ساز غیرمجاز جلوگیری شده که تلاش‌های دستگاه قضائی اردبیل در این زمینه شایسته تقدیر و قدردانی است و باید در این زمینه برنامه‌های مناسبی تدوین شود.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با بیان این که طرح ارتقای ایمنی محورهای مواصلاتی در اردبیل اجرا می‌شود گفت: فعالیت‌های مداوم گشت‌های راهداری در محورهای مواصلاتی اردبیل در استان اردبیل به عنوان اولویت اساسی مطرح است و در این زمینه با تلفیق گشت‌های راهداری و پلیس راه استان درصدد هستیم در کاهش تصادفات اقدام کرده و به اهداف خود جامه عمل بپوشانیم.

صبحی تصریح کرد: برخورد با متخلفان در حوزه راهداری نیز از اعم مواردی است که درصدد هستیم با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته در این زمینه در راستای حفظ و صیانت از جاده‌های استان ورود پیدا کرده و متخلفان را به سزای عملشان برسانیم که این مهم برای ما یک اولویت مهم و اساسی است.

وی بیان کرد: عملیات مرمت و بهسازی جاده‌های استان نیز از اقداماتی است که در تلاش هستیم با تحقق این مهم در این زمینه نیز اقدامات اساسی انجام داده و با رفع و حذف نقاط حادثه‌خیز در محورهای مواصلاتی استان مشکلات و موانع موجود را برطرف کنیم که برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه تدوین شده است.

انتهای پیام/ ت