بیش از 2 تن انواع مواد مخدر در خاش کشف شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار  احمد طاهری اظهار داشت: پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان با یک سری تحقیقات گسترده پلیسی به اطلاعاتی مبنی بر انتقال محموله سنگین موادمخدر توسط اعضای یک باند مسلحانه قاچاق از مناطق مرزی به عمق کشور دست یافتند.

 جانشین انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر، با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح ظهر روز گذشته قاچاقچیان را که با 2 دستگاه وانت تویوتا و یک دستگاه موتورسیکلت شکاری که در یکی از محورهای فرعی خاش در تردد بودند شناسایی و تحت نظر گرفتند.

وی افزود:پس از ساعتی کنترل نامحسوس سرانجام با قرار گرفتن اعضای این باند قاچاق در منطقه کمین، تکاوران پلیس با آن‌ها درگیر شدند.

وی بیان کرد: در این عملیات که چند تیم از ماموران انتظامی خاش و زاهدان تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر را پشتیبانی می کردند یکی از قاچاقچیان مسلح به هلاکت رسید و یک نفر از آنان دستگیر شد.

سردار طاهری اظهار داشت: ماموران پلیس در پاکسازی منطقه درگیری و بازرسی از 2 خودروی وانت متعلق به اعضای این باند در مجموع2 تن و 282 کیلو و 805 گرم شامل یک تن و 681 کیلو و 99 گرم تریاک ،601کیلو و 706 گرم حشیش و2 قبضه اسلحه کلاش به همراه 6تیغه خشاب حاوی 132فشنگ جنگی کشف کردند و تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای متواری این باند ادامه دارد.

انتهای پیام/