شکار 7 مزدور عربستان به دست تک‌تیراندازان یمنی

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المسیره، تک تیراندازان ارتش و کمیته‌های مردمی یمن موفق شدند 7 مزدور ائتلاف متجاوز سعودی را در شمال شرق “مثلث عاهم” در حجه و “الساقیه” در الجوف کشته و زخمی کنند.

یک منبع نظامی گفت که نیروهای یمنی توانستند پیشروی مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی در جنوب “حرض” در استان حجه را متوقف کرده و دهها تن از آنها را کشته و زخمی کنند.

از سوی دیگر بر اثر حملات خمپاره‌ای متجاوزان و مزدوران به منطقه الریمیه در بخش التحیتا در الحدیده یک کودک یمنی به شهادت رسید و یک نفر هم زخمی شد.

نیروهای یمنی امروز مواضع مزدوران ارتش سعودی در غرب حیران در استان حجه را هدف حملات خود قرار داده و ضمن وارد کردن خسارت‌هایی سنگین به آنها مقادیری سلاح به غنیمت گرفتند.

عربستان سعودی از ششم فروردین 94 با تشکیل ائتلافی متجاوز از رژیم‌های مرتجع عربی، جنگی ویرانگر را علیه یمن با هدف تسلیم کردن مردم این کشور در برابر سیاست‌های خود و جلوگیری از تشکیل دولت مستقل و غیروابسته به خود آغاز کرده است که این حملات هیچ نتیجه‌ای به‌جز قربانی شدن میلیون‌ها انسان بیگناه و ویران شدن زیرساخت‌های حیاتی یمن نداشته است.

انتهای پیام/