زیرساخت‌های شهرکهای صنعتی اردبیل تکمیل می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، موسی کنعان‌پور بعدازظهر امروز در جلسه کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی استان اردبیل اظهار داشت: اهمیت به طرح‌های اشتغال‌زا با در نظر گرفتن شرایط زیست محیطی در حال حاضر اولویت اساسی است که در این زمینه باید برنامه‌ریزی‌های لازم تدوین شود.

وی با اشاره به این که مهم‌ترین واحدهای صنعتی استان در شهرک‌ صنعتی 2 استقرار یافته‌اند بیان کرد: توسعه و تکمیل زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی استان برای ما حائز اهمیت است و تلاش بر این است ه با توسعه زیرساخت‌ها و تکمیل آن بتوانیم حوزه صنعت استان را به مرحله قابل قبول و مطلوب برسانیم.

مدیرکل دفتر فنی استانداری اردبیل بیان کرد: احداث و توسعه 15 ناحیه و شهرک صنعتی را در استان در دستور کار قرار داده‌ایم و تلاش بر این است که بتوانیم با استقرار واحدهای صنعتی و تولیدی اشتغال‌زایی و تولید را به مرحله قابل قبول برسانیم و موانع و مشکلات را از سر راه برداریم تا خروجی خوبی را نیز شاهد باشیم.

کنعان‌پور تصریح کرد: انتظار ما از مسئولان این است که در رفع مشکلات شهرک‌های صنعتی استان مشارکت کنند و حمایت از بخش خصوصی را مبنای کار قرار دهند تا بتوانیم از این طریق با رفع مشکلات و موانع زمینه رسیدن به پیشرفت و توسعه اقتصادی را در سالی که مزین به نام حمایت از تولیدات داخلی است برطرف کرده و به اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

وی با اشاره به افزایش 22 درصدی مصرفی برق در شهرک‌های صنعتی استان نیز اظهار کرد: این امرنشانگر رونق و پویایی شهرک‌های صنعتی استان است که در سایه تلاش مسئولان و تولیدکنندگان حاصل می‌شود و بی‌شک آینده خوبی را برای صنعت استان در انتظار داریم که در صورت تحقق اهداف مورد نظر پویایی استان دور از انتظار نیست.

انتهای پیام/م