فلسطین|موافقت اسرائیل با ساخت 31 واحد مسکونی در الخلیل؛ ادامه آتش‌سوزی در مناطق اشغالی

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از فلسطین الیوم، رژیم اشغالگر صهیونیستی امروز یکشنبه با طرح ساخت  31 واحد مسکونی جدید در شهر الخلیل واقع در کرانه باختری اشغالی موافقت کرد.

“ایمن عوده”  رئیس گروه فهرست مشترک عربی در پارلمان رژیم صهیونیستی این اقدام رژیم صهیونیستی را محکوم و تاکید کرد که اسرائیل منطقه را شعله‌ور می‌کند و در عین حال می‌گوید که هیچ شریکی برای صلح وجود ندارد.

4 آتش‌سوزی در شهرک‌های صهیونیست‌نشین اطراف غزه

در پی پرتاب بادبادک‌ها و بالن‌های آتشین توسط شهروندان فلسطینی 4 مورد آتش‌سوزی در شهرک‌های صهیونیست‌نشین اطراف غزه به وقوع پیوست.

مدتی است شهروندان فلسطینی سلاح جدیدی را برای مقاومت در برابر اشغالگران به کار می‌گیرند. این سلاح همان بادبادک‌های کاغذی است که با خود شیشه‌های مشتعل حمل می‌کنند. پرتاب بادبادک‌ها همزمان با آغاز راهپیمایی‌های بازگشت در مرزهای غزه از سی‌ام مارس گذشته (دهم فروردین)  تشدید شده است.

از ابتدای پرتاب بادبادک‌های آتشین تاکنون مساحت‌های وسیعی از شهرک‌های صهیونیست‌نشین در آتش سوخته و خسارات زیادی به شهرک‌نشینان صهیونیست وارد شده است.

به گفته منابع صهیونیستی اصلاح آثار آتش‌سوزی‌ها سال‌های زیادی زمان می‌برد و ضرری که در پی این آتش‌سوزی‌ها به رژیم صهیونیستی وارد شده بی سابقه است.

انتهای پیام/