خوزستان|نمایش اورحال نمایشی مبنی بر یک داستانی واقعی در بندرماهشهر+تصاویر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرماهشهر، مراسم رونمایی از پوستر نمایش اورحال با حضور همه هنرمندان شهرستان بندرماهشهر و مسئولان در تالار دا بندرماهشهر برگزار شده است.

دانیال سیاحی در حاشیه مراسم رونمایی از  پوستر نمایش اورحال در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در بندرماهشهر اظهار داشت: نمایش اورحال با پرداخت به موضوعی اجتماعی و با نگاه ویژه‌ای به حفظ بنیان خانواده نوشته شده است؛ این نمایش با جدایی دو عضو خانواده شروع شده و تاثیر این جدایی را روی دیگر اعضای خانواده را به تصویر کشیده است از سمت دیگری اعضای خانواده تلاش می‌کنند که بنیان خانواده را حفظ و مرمت کنند و به همین دلیل این نمایش اورحال نام گرفت.

وی افزود: این نمایش بر اساس یک داستان واقعی که در بندرماهشهر رخ داده نوشته شده و گروه تئاتر رها پس از مدتی نمایشی را کار خواهد کرد که در مورد بندرماهشهر و خانواده‌های آن باشد؛ این نمایش با بهره‌گیری از بازیگران و مشاوران خوب سعی دارد یک آسیب اجتماعی را به مردم نشان دهد.

کارگردان گروه تئاتر رها در ادامه بیان کرد: به بهانه رونمایی از پوستر نمایش اورحال تمامی هنرمندان شهرستان بندرماهشهر و مسئولان و حامیان تئاتر در ضیافت و دورهمی ساده‌ای مهمان گروه تئاتر رها بوده تا در دل این دورهمی این نمایش معرفی شده و دوستان را به حمایت از گروه و نمایش ما دعوت کنیم.

وی گفت: امسال جشنواره تئاتر استان خوزستان در بندرماهشهر برگزار شده و 15 سال است که گروه تئاتر رها نماینده بندرماهشهر در این جشنواره بوده است. گروه تئاتر رها به دلایلی 3 دوره نتوانسته در جشنواره تئاتر استان شرکت کند اما از طرفی 3 دوره توانسته برگزیده استان شده و به جشنواره فجر راه پیدا کند.

سیاحی در پایان خاطرنشان کرد: گروه تئاتر ما هر سال یک اثر خلق میکند که این اثر برای جشنواره تئاتر استان بوده است بنابراین تصمیم گرفتیم با راه‌اندازی پویش تئاتر برای همه اجرای گسترده‌تری در سطح بندرماهشهر داشته باشیم؛ در این پویش یک سوم از بلیط‌های سالن برای خانواده‌های کم بضاعت که توان خرید بلیط را ندارند در نظر گرفته شده و این کوچکترین کاری است که ما می‌توانیم به عنوان یک گروه تئاتر برای فرهنگ جامعه انجام دهیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه این مراسم احمد محفوظیان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرماهشهر از نعمت‌الله رئیسی، عزیز حیدری، انوشیروان بهرامی، سید محمد الهی، بوستان افروز، درویش، پریسا مصطفایی و مستانه خواجه‌گیری به عنوان روسای قبلی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرماهشهر تقدیر به عمل آورد.

در پایان نیز همه هنرمندان، مسئولان و خبرنگاران حاضر در این مراسم پوستر نمایش اورحال را امضا کرده و یک نسخه از آن را به رستوران دا تقدیم کردند.

انتهای پیام/ن