کاروان 360 نفره دانش آموزان دختر سمنانی عازم «کربلای ایران» شدند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، محمد امامی عصر امروز در حاشیه اعزام دانش‌آموزان شهرستان سمنان به اردوهای راهیان نور اظهار داشت: اعزام دانش آموزان شهرستان سمنان به مناطق عملیاتی جنوب کشور از امروز آغاز شده است و تا پایان امسال ادامه خواهد یافت.

وی با اشاره به اینکه امروز بیش از 360 نفر از دانش‌آموزان دختر مقطع متوسطه دوره دوم شهرستان سمنان راهی راهیان نور شدند افزود: این تعداد از دانش‌آموزان در قرارگاه‌های استان سمنان در مناطق عملیاتی جنوب کشور مستقر شده و آثار رشادت رزمندگان کشورمان در هشت سال دفاع مقدس را از نزدیک می‌بینند.

فرمانده سپاه ناحیه سمنان با اشاره به مدن زمان برگزاری اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی در شهرستان سمنان تصریح کرد: اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی استان سمنان چهار روزه است.

امامی یادآور شد: دانش آموزان دختر حاضر در این اردوی معنوی از 13 آموزشگاه مقطع متوسطه دوره دوم شهرستان سمنان انتخاب شده‌اند و از مناطق عملیاتی مهمی مانند فتح‌المبین، هویزه، اروند و شلمچه دیدن خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه اعزام این دانش‌آموزان به وسیله اتوبوس انجام می‌شود افزود: این کاروان از دانش‌آموزان به وسیله هشت دستگاه اتوبوس راهی کربلای ایران شده است.

فرمانده سپاه ناحیه سمنان با اشاره به ویژگی مهم اعزام‌های راهیان نور دانش‌آموزی امسال یادآور شد: در اعزام‌های راهیان نور امسال، والدین همجنس دانش‌آموزان نیز می‌تواند به همراه فرزند خود به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شود.

انتهای پیام/ف