خوزستان| آزادراه اندیمشک به پل زال بازگشایی شد

پیمان جهانگیری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اندیمشک اظهار داشت: تاکنون خسارت و حادثه‌ای در  بخش‌های مختلف شهری و روستایی شهرستان اندیمشک پس از بارندگی‌های اخیر اعلام و مخابره نشده است. 

وی با اشاره به آمادگی تیم‌های امداد و عملیات در شهرستان اندیمشک، افزود: تمام تمهیدات لازم برای مقابله با حوادث احتمالی آماده سازی و تمام خدمات شهری بسیج شده‌اند. 

فرماندار شهرستان اندیمشک با اشاره به آب گرفتگی کانال علی کمال شهر اندیمشک عنوان کرد: با همکاری شهرداری، راه و شهرسازی و دیگر بخش‌های اداری و اجرایی شهرستان، رفع آب گرفتگی معابر مختلف شهری در کم‌ترین زمان ممکن به اجرا رسید. 

وی با اشاره به مسدود شدن مسدود شدن موقت باند رفت آزادراه اندیمشک به پل زال گفت:  این محور به علت ریزش کوه  عصر امروز به صورت موقت مسدود شد و هم زمان با این حادثه،  تردد وسایل نقلیه از محور قدیم اندیمشک به پل زال انجام  گرفت. 

جهانگیری با اشاره به لزوم رعایت نکات ایمنی توسط شهروندان در تردد از مناطق مختلف شهری به علت شدت بارندگی خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته مشکل تردد وسایل نقلیه در این مسیر رفع شده و عبور از مسیر مهم ترانزیتی به صورت عادی است. 

انتهای پیام/ح