فوتبال جهان| سولسشایر: دخه‌آ به اوج بازمی‌گردد/ بازی با اورتون یک تلنگر بود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولگنار سولسشایر، نشست خبری پیش از بازی حساس هفته سی و ششم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس مقابل چلسی را با اشاره به وضعیت اخیر شیاطین سرخ شروع کرد و گفت: فوتبال همین است و همه تیم‌ها در افت قرار می‌گیرند. می‌توان مثل خیلی‌ها گفت که در ابتدای کار بازی‌های راحت‌تری داشتیم و حالا بازی‌های دشوار فرا رسیده‌اند اما باید کل ماجرا را در نظر گرفت.

سرمربی منچستریونایتد ادامه داد: این فصل، برهه‌ای احساسی برای باشگاه و بازیکنانش است. چهارشنبه شب می‌توانستید تیمی را ببینید که می‌خواست خوب بازی کند و بازیکنانش به فکر کمک به یکدیگر بودند. مقابل اورتون در سطح خودمان ظاهر نشدیم. شکست در دربی هم کل اعضای تیم را ناراحت کرد. بازی با اورتون یک تلنگر برای ما بود. میانگین امتیازی ما در فصول اخیر 70 امتیاز  بوده و الان 64  امتیاز داریم. 

سولسشایر درباره احتمال نیمکت‌نشینی دخه‌آ، سنگربان اسپانیایی تیمش اظهار داشت: به داوید اعتماد دارم و به نظرم او بهترین بازیکن باشگاه در 7-6  سال اخیر بوده است. دخه‌آ کاملا فوق العاده کار کرده و سپری کردن چنین مقاطعی در دوران حرفه‌ای طبیعی است. او به فرم قبلی خودش باز خواهد گشت و از این بابت نگرانی ندارم.

 

انتهای پیام/