پروژه های مهم عمرانی در اردبیل با مشارکت بخش خصوصی و دولتی تکمیل می شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل،  اکبر بهنامجو ظهر امروز در جلسه معارفه سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل اظهار داشت: پروژه های مهم عمرانی در اردبیل با مشارکت بخش خصوصی و دولتی تکمیل می شود تا بتوانیم به یک سرعت و زمانبندی بهینه دست یابیم.

وی بیان کرد: اهمیت به اجرای پروژه های عمرانی در حال حاضر مهمترین راه برای مقابله با جنگ اقتصادی است و در این زمینه همدلی و وحدت لازمه کار است تا بتوانیم با شناسایی پروژه های مهم و اولویت دار در راستای جذب اعتبارات و تخصیص آن به پروژه ها پیشگام باشیم که این مسئله باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

استاندار اردبیل با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان گفت: همزمان با این سفر چندین پروژه مهم از جمله پروژه گردشگری پل شیشه ای هیر افتتاح می شود و درصدد هستیم در این بازه زمانی پروژه های مهم و اولویت دار را شناسایی و برای جذب اعتبارات برای این پروژه ها به خوبی عمل کنیم.

بهنامجو تصریح کرد: تلاش برای توسعه استان و ایجاد فرصتهای شغلی و اقتصادی یک اولویت مهم و اساسی برای ما است که در این زمینه با جذب اعتبارات درصدد هستیم توسعه و تکمیل پروژه های مهم را در اولویت کاری قرار داده و شاهد تکمیل هر چه سریعتر این پروژه ها باشیم که نیمه کاره ها در وهله نخست حائز اهمیت هستند.

وی بیان کرد: انتظار می رود مسئولان و دستگاههای مرتبط در امر تکمیل پروژه های شاخص عمرانی همکاری و مساعدتهای لازم را داشته باشند که این مسئله برای ما حائز اهمیت بوده و در تلاش هستیم با اقدامات انجام یافته در کمترین زمان ممکن به نتایج موفقی در این زمینه دست یابیم و مشکلات و موانع پیش رو را از سر راه برداریم.

انتهای پیام/ن