اعلام آماده‌باش اتاق عملیات مشترک مقاومت فلسطین؛ واکنش جهاد و حماس به حملات اخیر

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از فلسطین الیوم، جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه ای رژیم جنایتکار صهیونیستی را مسئول کامل اقدامات خصمانه خطرناک در نوار غزه دانست.

این جنبش بر عزم ملت فلسطین برای ادامه مبارزه خود به منظور احقاق حقوق خود و حمایت از سرزمینشان و شکستن محاصره ظالمانه تاکید کرد.

جنبش جهاد اسلامی تاکید کرد که ملت فلسطین از حق قانونی برای دفاع از خود برخوردارند و تا زمانی که تجاوز متوقف نشده و محاصره پایان نیابد به این حق پایبند هستند.

از سوی دیگر جنبش حماس نیز در بیانیه ای اعلام کرد که حملات رژیم صهیونیستی به تظاهرکنندگان و بمباران مرکز غزه خوی درندگی و وحشی گری ارتش جنایتکار این رژیم را منعکس می کند.

فوزی برهوم سخنگوی حماس گفت که هدف قرار دادن تظاهرکنندگان فلسطینی از ناحیه سر و سینه در جمعه راهپیمایی بازگشت و بمباران مرکز نوار غزه جنایتی دیگر است که به کارنامه سیاه این رژیم علیه ملت فلسطین و اهالی غزه اضافه می‌شود.

برهوم تاکید کرد که ملت فلسطین و اهالی غزه و مقاومت شجاع تصمیم گرفته اند که وارد نبرد احقاق حقوق و شکستن محاصره غزه شوند.

از سوی دیگر اتاق عملیات مشترک مقاومت خواستار آماده باش برای واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی شد.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی امروز مقر گردان 13 در شرق اردوگاه المغازی در استان میانی غزه را بمباران کردند که بر اثر آن دو شهروند فلسطینی به شهادت رسیده و چند نفر نیز زخمی شدند.

 توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی هم اراضی کشاورزی در شرق البریج در مرکز نوارغزه را هدف قرار داد.

انتهای پیام/