آذربایجان شرقی مقام سوم مسابقات سوپر لیگ کاراته را کسب کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، به نقل از روابط عمومی هیات کاراته آذربایجان شرقی، اسماعیل معصومی اظهار داشت: در آخرین هفته دوازدهیمن دوره مسابقات سوپر لیگ کاراته کشور که روز جمعه در 2 بخش بانوان و آقایان در سالن شاهین تهران انجام شد، تیم کاراته بانوان صرافی بهنام از تبریز به همراه تیم هیات کاراته گیلان به مقام سوم مشترک رسیدند و تیم‌های مرداس قم و جوانه صفا دشت به ترتیب به مقام قهرمانی و نایب قهرمانی دست یافتند.

وی افزود: در بخش آقایان نیز تیم پاس در سکوی قهرمانی ایستاد و تیم کاراته آذرپینار تبریز به همراه تیم رعد پدافند هوایی به مقام سوم مشترک رسید.

 رئیس هیات کاراته آذربایجان شرقی در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به اخراج تیم کارته دانشگاه آزاد منتظر برگزاری جلسه کمیته انضباطی فدراسیون کاراته هستیم تا مشخص شود که با وجود اخراج تیم کارته دانشگاه آزاد همچنان جایگاه دوم برای این تیم محفوظ خواهد بود یا تغییراتی در رده بندی تیم‌ها اعمال خواهد شد؟

معصومی با بیان اینکه کسب مقام سومی کاراته در بخش بانوان و آقایان در مسابقات سوپر لیگ نشان از رشد و توسعه کاراته در سطح استان دارد، اضافه کرد: تیم کاراته صرافی بهنام که به عنوان نماینده استان در دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی سوپر لیگ کارته کشور حضور داشت موفق به کسب کاپ اخلاق مسابقات شد.

انتهای پیام/ش