‌ربط دادن مشکلات فعلی کشور توسط مسئولان به تحریم‌ها اصلا درست نیست

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی در جلسه شورای اداری شهرستان مهریز با بیان اینکه ربط دادن مشکلات فعلی کشور توسط مسئولان به تحریم‌ها اصلا درست نیست اظهار داشت: مسئولان به جای این کار باید مدیریت مسائل را در دستور کار خود قرار دهند و برای رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم تلاش کنند.

امام جمعه شهرستان مهریز لازمه حل مشکلات کشور را کار جهادی و انقلابی دانست و تصریح کرد: مردم شریف ایران زمانی که مشاهده کنند که مسئولان کشور برای حل مشکلاتشان تمام تلاششان را به کار بستند به طور قطع قدردان آنها هستند.

وی با بیان اینکه اعتراضی که امروزه وجود دارد به خاطر مشکلاتی است که وجود دارد خاطرنشان کرد: مسئله‌ای که باید به آن توجه کنیم این است که دشمن امروزه با تمام توان به دنبال گرفتن نقطه ضعف از انقلاب و نظام است تا بتواند توطئه‌های شوم خود را علیه جمهوری اسلامی به کار بگیرد.

محی الدینی با تاکید بر اینکه مدیریت در کشور برای حل مشکلات باید به بهترین شکل صورت گیرد تصریح کرد: عدم مدیریت صحیح و بی تدبیری را در مسئله بارش‌های اخیر در کشور دیدیم، زیرا می‌شد با مدیریت درست و حساب شده به شکلی کار کرد که هم منابع آبی برایمان ایجاد شود و هم مشکلی برای مردم به وجود نیاید که متاسفانه خلاف این دو رخ داد.

امام جمعه شهرستان مهریز اضافه کرد: هر کسی در هر مسئولیتی که به وی واگذار می‌شود باید بداند که مدت بسیار کوتاهی آن مسئولیت را بر عهده دارد که چه بهتر است با تمام توان و برای رضای خدا و بندگانش گام بردارد و در پایان هم سرافراز باشد تا اینکه بخواهد عدم رضایت مردم را در پی داشته باشد.

هم افزایی بین شورای تامین و نهادهای عمومی در راستای رفع مشکلات

احمد ترحمی در این شورا به اهمیت برگزاری جلسات شوراها اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه در استان‌ها و شهرستان‌ها مشکلات مختلفی مشاهده می‌شود، فعالیت‌های بسیاری می‌تواند سبب کاهش بروز اتفاقات و مشکلات بعدی شود که یکی از آنها هم افزایی بین شورای تامین و نهادهای عمومی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به ظرفیت‌های شورای ادرای شهرستان‌ها خاطرنشان کرد: شهرستان مهریز دارای ظرفیت‌های بسیاری در زمینه‌های میراث فرهنگی، نیروی انسانی و خَیری برخوردار است که می‌توان از این ظرفیت‌ها در راستای پیشرفت این شهرستان استفاده کرد.

انتهای پیام/ش