همدان| آمریکا توان مقابله با سپاه پاسداران را ندارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، حسن لطفی ظهر امروز در آیین افتتاح شهرستان درگزین، دهمین شهرستان استان همدان  اظهار داشت: چالش‌های خارجی و دشمنانی چون آمریکای جنایتکار، رژیم صهیونیستی و آل‌سعود به دنبال تنگ کردن عرصه بر ایران اسلامی است.

وی با اشاره به اقدام آمریکا مبنی بر قرار دادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی  افزود: سپاه پاسداران از ارکان اصلی حکومت جمهوری اسلامی است در حالیکه امریکا خودش تروریست، نسل‌کش و  از عاملان بزرگترین جنایات بشری  و تربیت کننده تروریست‌ها است.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آمریکا می‌داند که توان مقابله با سپاه پاسداران  را ندارد و پیروز و قهرمان نبرد بین آنها سپاه پاسداران است به همین دلیل به دروغ و افترا روی آورده است اما باید بداند که مردم پشتیبان سپاه هستند.

وی با اشاره به اینکه اختلاس‌گران، رشوه‌گیران نیز کمتر از دشمن خارجی نیستند، عنوان کرد: ما یک رهبر، یک قانون اساسی و یک دولت داریم و باید ید واحد بوده و با کار، تلاش و کوشش، ایرانی آبادتر از گذشته داشته باشیم.

لطفی با بیان اینکه اخذ مجوز بیمارستان 150 تختخوابی رزن که با 65 میلیارد تومان اعتبار در حال احداث است تصریح کرد: ساخت دانشکده مدیریت و حسابداری، ساخت بیمارستان تأمین اجتماعی، احداث مدرسه، احداث خانه پزشک، اخذ 48 میلیارد تومان برای کریدور شمال استان، ساخت مرکز سی تی اسکن مرکز توسط خیر، احداث دو انبار ذخیره گندم، تخصیص 16 میلیارد تومان برای آب شرب  و روستایی، ارتقای روستای کرفس به شهر کرفس، ارتقای دهستان شاهنجرین به بخش و ارتقا بخش قروه به شهرستان درگزین از جمله اقدامات انجام شده در طول سال‌های گذشته است.

وی با بیان اینکه در ابتدای دوران نمایندگی متوجه شدیم که ایجاد شهرستان درگزین از دستور کار خارج شدهاست، ابراز کرد: با پیگیری های ما مجدداً  این موضوع در اولویت قرار گرفت و در کمترین زمان این مسأله در هیأت دولت در 8 اسفندماه به تصویب  و امروز به افتتاح رسید.

انتهای پیام/ح