نماینده ولی‌فقیه در کردستان: «هیچ» قدرتی توان ایستادگی در برابر پیشرفت جوانان ایرانی را ندارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی امشب در نشست هم‌اندیشی با دانشگاهیان و نخبگان که در دانشگاه پیام نور واحد سنندج برگزار شد، به اهمیت نقش نخبگان و دانشگاهیان در تحقق شعار سال اشاره کرد و اظهار داشت: باید جامعه دانشگاهی با تبدیل دانش به فناوری در رونق تولید نقش خود را ایفا کنند.

وی با بیان اینکه دانشگاه نقش بسیار ارزشمندی در فراهم‌کردن تکنولوژی لازم جهت رونق تولید دارد، افزود: جامعه دانشگاهی می‌توانند کشور را متحول و جایگاه جهانی ایران را تثبیت و تقویت کنند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه دشمن می‌خواهد با کاهش میزان فروش نفت ایران، درآمدهای ارزی کشور را تنزل دهد، یادآور شد: با ورود جوانان دانشمند کشور به این عرصه، تولید نفت نه تنها به صفر نرسیده بلکه زمینه صادرات بیشتر هم فراهم شده اما باید با تمام قدرت وارد عرصه تولید و صادرات غیرنفتی شویم تا نیاز به خام‌فروشی نفت از بین برود.

وی با با اشاره به اینکه یکی از الزامات رونق تولید، تصمیم‌گیری انقلابی در کنار هم‌افزایی علمی است؛ ادامه داد: هیچ قدرتی توان ایستادگی در برابر پیشرفت علم و دانش جوانان کشور را ندارد.

حسینی‌شاهرودی با بیان اینکه دشمن امروز تاب و توان تحمل پیشرفت جوانان ایرانی را ندارد، گفت: ایران قدرت نظامی و علمی دنیا را از انحصار ابرقدرت‌ها خارج کرده و به‌ همین دلیل دشمنان به فکر انتقام هستند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان آمیخته‌شدن علم با صنعت و تولید را لازمه رونق تولید دانست و خاطرنشان کرد: گاهی در زمینه مدیریت و ارتقای بهره‌وری با افزایش هزینه تولید مواجه هستیم که با تجاری‌سازی دانش، می‌توان مشکلات را برطرف کرد.

انتهای پیام/ح