بوشهر| امتیاز مساوی در دیدار پارس‌جنوبی‌جم و پدیده مشهد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از جم، در هفته هشتم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر عصر امروز پارس جنوبی‌جم میزبان تیم پدیده مشهد در ورزشگاه تختی جم بود.

شاگردان یحیی گل محمدی در حالیکه از وضعیت مالی این تیم در رنج هستند سعی در کسب سه امتیاز این بازی داشتند که  در نیمه نخست با اتحاد حملات گسترده‌ای بر روی دروازه پارس جنوبی‌جم تدارک دیدند که در دقیقه 33 بازی محمدرضا خلعتبری با ارسال ضربه کرنر بر روی دروازه پارس جنوبی‌جم شرایط مناسبی برای مهاجمان پدیده  ایجاد کرد که یونس شاکری با استفاده از اشتباه پارس جنوبی‌جم توانست به ضربه سر توپ را وارد دروازه حریف کند.

پس از این گل تیم پارس جنوبی‌جم برای جبران گل خورده خود را به آب و آتش زد و نیمه نخست با برتری تیم پدیده مشهد به پایان رسید.

در نیمه دوم بازی دو تیم حملات متعددی بر روی دروازه‌ها تدارک دیدند که در دقیقه 60 بازی  تعویض طلایی جمی‌ها در این دقیقه برای آنها گلزنی کرد.

مجید علیاری در چند رفت و برگشت توپ، با ضربه‌ای به موقع توانست گل تساوی بازی را به ثمر برساند.

دقایق حساس

تعویض اول برای پارس جنوبی جم در دقیقه 57 مجید علیاری به جای فرشید پاداش وارد زمین مسابقه شد

تعویض دوم برای پارس جنوبی جم در دقیقه 75 سعید محمدیفر به جای ابراهیم صالحی وارد زمین مسابقه شد.

تعویض سوم برای پارس جنوبی جم در دقیقه 82 محمد شادکام به جای عماد میر جوان وارد زمین مسابقه شد.

دقیقه 43 موقعیتی فوق العاده در این دقیقه شکل گرفت اما بهزادی موفق شد با واکنش عالی خود یک موقعیت تک به تک را از حریف مهار کند.

دقیقه 50 یک ارسال خطرناک دیگر ازسوی خلعتبری موقعیت خطرناکی روی دروازه تیم مهمان ایجاد کرد اما گوهری با واکنشی دیدنی این موقعیت را مهار کرد.

دقیقه 51  شوت سنگین میرجوان با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 64 بهزادی یک بار دیگر توانست دروازه تیمش را نجات دهد و این بار ضربه محکم میرجوان را این بازیکن از زاویه بسته به زیبایی راهی کرنر کرد.

دقیقه 69 ضربه خطرناک سیف اللهی با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

پارس جنوبی‌جم با این تساوی 9 امتیازی شد و در رده هفتم و تیم پدیده مشهد به صدر  جدول لیگ برتر بازگشت.

انتهای پیام/ ت