600 میلیارد ریال اعتبار برای پروژه‌های آبخیزداری درخراسان جنوبی اختصاص یافت

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند ، استاندار خراسان جنوبی ظهر امروز با معاون وزیر و رئیس سازمان جنگلها ، مراتع و آبخیزداری کشور دیدار کرد.

محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی با هدف پیگیری افزایش اعتبارات منابع طبیعی و آبخیزداری استان با  آقایی معاون وزیر جهاد و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار که معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و معاون آبخیزداری امور مراتع و بیابان سازمان و همچنین مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی نیز حضور داشتند، بر اهمیت اجرای طرح های آبخیزداری و منابع طبیعی در کاهش اثرات خشکسالی و سیل ، پایداری جوامع روستایی و بهبود معیشت آنان تاکید شد.

 تامین و تخصیص اعتبار پروژه های آبخیزداری و آبخوانداری خراسان جنوبی از محل صندوق توسعه ملی تا سقف 600 میلیارد ریال از سوی سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشورو همچنین مساعدت و پیگیری استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی در اصلاح و افزایش اعتبارات هزینه ای مرتبط با طرح های صندوق توسعه ملی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان از مهم ترین مباحث مطروحه و مصوبات جلسه مذکور بود.

انتهای پیام/ ع