کیانی: پارس جنوبی جم می‌تواند پرسپولیس را شکست بدهد/ تصمیمی برای فصل بعد نگرفته‌ام

مهدی کیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به وضعیت سپاهان و شانس این تیم برای قهرمانی در لیگ برتر گفت: بازیکنان ما لیاقت قهرمانی در لیگ امسال را دارند. سپاهان در نیم‌فصل دوم در خیلی از بازی‌ها بدشانسی آورد و ما فرصت‌های زیادی را برای گل زدن از دست دادیم. اگر آن موقعیت‌ها تبدیل به گل می‌شدند، قطعاً همین حالا قهرمان شده بودیم. در ضمن در چند مسابقه هم بابت داوری اذیت شدیم.

وی در ادامه افزود: با این حال برای قهرمانی در لیگ برتر اصلاً ناامید نیستیم و باید استقلال خوزستان را ببریم و منتظر نتیجه بازی پرسپولیس باشیم. ما بر خلاف تصور خیلی‌ها، بازی آسانی نداریم و استقلال خوزستان چون استرسی ندارد، خیلی راحت فوتبال بازی خواهد کرد.

هافبک تیم فوتبال سپاهان اصفهان با اشاره به تقابل پارس جنوبی و پرسپولیس تأکید کرد: نتیجه این بازی هم در تعیین قهرمان سرنوشت‌ساز است. اگر پارس جنوبی خودش باشد می‌تواند پرسپولیس را در جم شکست بدهد. مطمئناً آنها نمی‌خواهند اعتبار خودشان را زیر سؤال ببرند و قطعاً در این بازی با قدرت به میدان خواهند رفت.

کاپیتان پیشین تراکتورسازی در مورد اینکه تراکتورسازان در این فصل هم نتوانستند قهرمان لیگ برتر شوند، عنوان کرد: تراکتورسازی امسال تیم خوبی داشت و خیلی هم هزینه کرد. اگر این هزینه در سال‌های گذشته انجام می‌شد امکان داشت که این تیم به قهرمانی برسد. هواداران تراکتورسازی عاشق تیم‌شان هستند و من هم به عنوان کسی که نان و نمک این تیم را خوردم، از ناراحتی هواداران تراکتورسازی ناراحت هستم. فکر می‌کنم برخی حاشیه‌ها که ایجاد شد به تراکتورسازی ضربه زد. امیدوارم آنها در آینده‌ای نزدیک شاهد موفقیت تیم‌شان باشند.

کیانی در پاسخ به این پرسش که آیا فصل بعد هم قراردادش را با سپاهان تمدید خواهد کرد، گفت: تمام تمرکز من روی بازی با استقلال خوزستان است و البته دیگر هدف مهم ما قهرمانی در جام حذفی است تا هواداران سپاهان و مردم اصفهان را خوشحال کنیم. بعد از اتمام فصل می‌توانم به خوبی استراحت کنم و تصمیم بگیرم. واقعیت این است که هنوز تصمیمی برای فصل آینده نگرفتم.

 

انتهای پیام/