گله‌مندی شهروندان از ضعف «آنتن‌دهی» تلفن‌همراه در سنندج + فیلم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، مشکل نبود یا ضعف آنتن تلفن‌همراه در نقاط مختلف شهری و روستایی کردستان موضوعی که هر از گاهی انتقادهایی را در جامعه برمی‌انگیزد.

شاید نبود یا ضعف آنتن تلفن‌همراه در مسیرهای بین شهری چندان مشکل غریبی نباشد و حساسیت درباره‌اش آنقدر پررنگ نباشد اما اینکه در محلات مختلف مرکز یک استان، آنتن‌دهی دچار اختلال باشد قطعاً این امر سبب تولید نارضایتی خواهد شد.

سنندج مرکز استان کردستان است؛ سال‌هاست در نقاط مختلف این شهر مشکل آنتن‌دهی تلفن همراه وجود دارد ولی مخابرات کردستان، متأسفانه تاکنون اقدامی عملی برای رفع مشکل و جلب رضایت مشترکان انجام نداده است.

نبود زمین برای برپایی دکل مخابراتی همواره یکی از توجیهات مسئولان مخابرات کردستان در خصوص ضعف آنتن‌دهی تلفن همراه در سنندج است، توجیهی که هرگز نتوانسته مردم را قانع کند.

اگرچه در نگاه نخست شاید ضعف آنتن‌دهی تلفن همراه یک معضل چندان جدی به نظر نرسد ولی با کمی دقت در موضوع می‌توان پی برد که این مشکل می‌تواند در بخش‌های دیگری از زندگی و حتی کسب و کار مردم آسیب‌رسان باشد.

آنچه در ادامه مشاهده می‌کنید، گزارش ویدئویی خبرنگاران تسنیم از گلایه‌های برخی شهروندان سنندجی در خصوص ضعف شدید آنتن‌دهی تلفن همراه در برخی نقاط این شهر است و نیاز است که مخابرات منطقه کردستان در اسرع وقت به مطالبات مردم در این زمینه پاسخ عملی بدهد.

انتهای پیام/ن