حاشیه سازی مانع توسعه همه‌جانبه در استان ایلام است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی صبح امروز در نشست شورای فنی استان ایلام، اظهار داشت: توسعه استان ایلام نیازمند پرهیز از حاشیه سازی‌ها و توجه تمام دلسوزان استان به رشد و ترقی و پیشرفت ایده‌های سرنوشت ساز در توسعه استان ایلام است.

وی کاهش بروکراسی ادارای، تلاش در جذب سرمایه‌گذاران، براشتن موانع از سر راه سرمایه گذاران در استان ایلام را مهمتر از هرگونه حاشیه سازی برای توسعه استان ایلام نام برد و یادآورشد:تنگ نظری‌ها و بُلد کردن انتصابات و حاشیه سازی و پروبال دادن به مسائل جزیی موجب انحراف در مسیر توسعه استان ایلام است.

استاندار ایلام مقاومت در مقابل تغییرات را رویه برخی افراد و گروه‌ها در استان عنوان کرد و افزود: توسعه نیازمند تغییر و دگرگونی و از نو ساختن و غلبه بر موانع و مشکلات پیش راه است.

سلیمانی دشتکی به شاخص توسعه گریزی زد و گفت: ما تلاش می‌کنیم، کیفیت زندگی مردم ایلام را با ایجاد طرح‌های جدید عمرانی، فعال کردن طرح‌های نیمه فعال و ایجاد اشتغال روستایی شرایط اقتصادی و معیشت و اشتغال را در استان ایلام افزایش دهیم و عده‌ای هم در تلاش هستند که انتصاب یا عدم انتصاب فرد خاصی را عامل و مانع توسعه و رشد استان قرار دهند.

استاندار ایلام با اشاره به این که ما خواهان توسعه همه‌جانبه در استان ایلام هستیم تصریح کرد: حاشیه سازی مانع توسعه همه‌جانبه در استان ایلام است و به همه اهل قلم و نظر و گروهای سیاسی و احزاب و افراد دارای تربیون توصیه‌ام آن است از حاشیه سازی پرهیز و فکر وذکر خود را به توسعه ایلام بگدارند.

انتهای پیام/ن